Trouby

Cenový rozsah:

Dle dostupnosti:

Parametry produktů

Max. příkon
Výška
Hloubka
Informace a objednávky

Po - Pá 9:00 - 17:00

 • +420 606 755 793
M Miele On-line Brand store
Doprava zdarma

MIELE H 7840 BM Nerez CleanSteel

Kompaktní trouba

84990,- Kč

Cena bez DPH 21%: 70239,67 Kč

 • DOPRAVA po ČR + SK zdarma

-+KOUPIT

Dostupnost: info v obchodě

Mezi přednosti modelu H 7840 BM Nerez CleanSteel patří:

 • Velký dotyk. displej se senzorem přiblížení – M Touch+MotionReact
 • Snadné čištění – ohřevný prostor s PerfectClean a lněná struktura
 • Rovnoměrné a rychlejší výsledky – Quick & Gentle 
 • Pomocí WiFi propojený přístroj – Miele@home 
 • Jedním stisknutím tlačítka k cíli – Tlačítko Quick-MW a Popcorn 
 • Quick & Gentle  Plynulá regulace výkonů  Kombinujte individuálně funkci pečicí trouby a mikrovlny – ušetří to čas a přinese nejlepší výsledky.
 • Chytrá domácnost s Miele@home  Větší volnost, bezpečnost a komfort  Ať už doma nebo na cestách – Vaše domácí přístroje ovládáte odkudkoliv a utváříte tak flexibilně svůj všední den.
 • Nerezový ohřevný prostor s úpravou PerfectClean Speciální nepřilnavá úprava  Snadné čištění: speciální povrch se lněnou strukturou je odolný proti poškrábání a má nepřilnavou úpravu.
 • Speciální Automatické programy  Pohodová příprava  Chutné pokrmy obratem ruky: ať už chléb, koláče nebo maso – všechno se připraví plně automaticky. 
 • Pokrmový teploměr  Ryby a maso připravené na stupeň přesně  Komfortní kontrola: ukazatel zbývajícího času informuje, kdy budou Vaše potraviny optimálně připraveny. 

Kompaktní trouba MIELE H 7840 BM Nerez CleanSteel

Kompaktní pečicí trouba s mikrovlnou v perfektně kombinovatelném designu s autom. programy a pokrmovým teploměrem.

Zahřeje se pouze jídlo
Pečicí trouby Miele s mikrovlnou jsou po obvodu chlazené. Díky tomu zůstávají ovládací prvky, rukojeti i okolní nábytek relativně chladné. Provedení s použitím několika vrstev efektivně izoluje dvířka pečicí trouby a zajistí nízkou teplotu na vnější straně dvířek a tím bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Maximální bezpečnost v každé situaci
Postarejte se aktivně o dodatečnou bezpečnost – stisknutím tlačítka zablokujete přístroj a chráníte jej před nechtěným zapnutím, např. dětmi. Nebo profitujte v případě nouze z bezpečnostního vypínání: když je maximální provozní doba překročena, trouba Miele se automaticky vypne. To znamená spolehlivou bezpečnost, přestože někdy zapomenete pečicí troubu vypnout.

Plynulá regulace výkonů
S novou funkcí Quick&Gentle kombinujete konvenční ohřev poprvé s plynulým napájením mikrovlny a to přesně tak, jak si přejete. Výsledkem je zkrácená doba přípravy a pokrmy připravené podle vašich představ. Možné je to díky inovativní technologii invertoru – pro větší flexibilitu při každodenním vaření.

Jeden přístroj, mnoho možností
Také v malých kuchyních můžete vykouzlit fantastické pokrmy: pouze s jedním přístrojem lze potraviny komfortně připravit jak v provozu mikrovlnné trouby, tak i v provozu pečicí trouby. Obzvláště v kombinovaném provozu profitujete z optimálních výsledků za kratší dobu. Početné provozní způsoby Vám umožní individuální přípravu při různých způsobech vaření – lhostejno, zda si přejete ohřívat, vařit nebo rozmrazovat.

Větší volnost, bezpečnost a komfort
Propojením Vašich domácích přístrojů vytvoříte nový volný prostor a propůjčíte svému všednímu dni větší bezpečnost a komfort: předehřejte svou pečicí troubu odkudkoli nebo vyberte recept v aplikaci Miele@mobile a přeneste dotykem optimální nastavení na Vaši pečicí troubu. Nabízíme Vám vlastní vyvinuté funkce a mobilní ovládání – s Miele budete vždy na nejnovějším stupni ve světě digitálního komfortu.

Přímo zvolit maximální výkon
S funkcí Quick-Start spustíte stisknutím tlačítka okamžitě maximální výkon mikrovlny. Tím můžete rychle ohřát nápoje a pokrmy, aniž byste museli volit teplotu. Pro vaše osobní zvyklosti, např. ohřátí jednoho šálku čaje večer nebo výživy pro kojence, přeprogramujte jednoduše definované časové hodnoty – zcela libovolně a nekomplikovaně.

Čerstvý popcorn stisknutím tlačítka
Co by to bylo za filmbez popcornu? S naším automatickým programem pro přípravu popcornu můžete snadno připravit pouze jedním stisknutím tlačítka chutný popcorn pro domácí pohodu. Časy a výkon ve wattech jsou optimálně přizpůsobeny běžným velikostem 100 g sáčků . Máte ho raději křupavý? Potom si můžete časy nastavit libovolně a podle chuti.

Jemný pohyb dvířek
Pokaždé snadno: díky rafinovanému tlumicímu mechanismu se dveře zavírají a otevírají neuvěřitelně lehce. A to až do 90° – takto máte obzvláště komfortní a maximálně volný přístup k potravinám v ohřevném prostoru.

Přenechejte časový management své pečicí troubě
Takto budete mít vše hotové bez stresu a v požadovaném čase: naprogramujte snadno dobu začátku, ukončení nebo dobu trvání přípravy. Ta se automaticky ukončí, když uběhne naprogramovaná doba přípravy. Pro mnohé situace je komfortní také integrovaný kuchyňský budík. A navíc při výpadku proudu je nastavený čas uložen cca 150 hodin.

Nejlépe srozumitelné
Komfort při ovládání pro všechny: na displeji lze nastavit mnoho různých jazyků. Tak je zaručeno srozumitelné ovládánív různých jazycích. Individuální volba jazyka je k dispozici pro všechny přístroje od ovládání DirectSensor S.

Zušlechtění pro nerezové povrchy beze skvrn
Speciálně upravenono: přístroje Miele z nerezové oceli mají mimořádně kvalitní povrchovou úpravu CleanSteel. Díky tomu můžete povrch velmi snadno očistit bez použití speciálních čisticích prostředků. Otisky prstů? Ty na povrchu CleanSteel téměř neuvidíte.

Speciální nepřilnavá úprava
Již při přípravě ulpívá výrazně méně na stěnách ohřevného prostoru. Důvod: ohřevný prostor pečicí trouby s mikrovlnou je vyroben z kvalitní nerezové oceli se speciální lněnou strukturou. Dále je povrch zušlechtěn pomocí PerfectClean a dá se tak obzvláště snadno čistit – díky promyšlenému povrchovému systému si užijete větší čistotu a ušetříte čas vynaložený na čištění.

V nejlepším světle
Brilantní osvětlení ohřevného prostoru je vytvářeno pomocí LED spotu. A to trvale, neboť je bezúdržbový. Kromě toho je mimořádně energeticky účinný.

Optimální využití ohřevného prostoru
Zde získáte hodně: objem ohřevného prostoru je nejlépe využitý, takže současně nalezne své místo více věcí najednou. Vzdálenosti tří úrovní zasunutí jsou nastaveny tak, aby se mohly plechy, rošty nebo formy umístit flexibilně a tím vždy ideálně.

Pohodová příprava
Tak budete vařit vždy úspěšně: s elektronicky regulovanými programy můžete zcela pohodlně automaticky připravit velký počet různých pokrmů. Ať už připravujete koláč nebo drůbež – nemusíte volit provozní způsob, teplotu ani dobu pečení. Stupeň přípravy, např. pro maso, může být nastaven libovolně. A s dodatečně kombinovatelnou funkcí mikrovlny budou vaše pokrmy hotové ještě rychleji.

Ryby a maso připravené na stupeň přesně
Ještě syrové nebo už velmi vysušené? Pomocí integrovaného pokrmového teploměru můžete rybu nebo maso připravit libovolně a na stupeň přesně měřením vnitřní teploty. Díky indikaci zbývajícího času přesně vidíte, jak dlouho ještě potrvá pečení a díky tomu můžete kuchyň s klidem opustit. Obsluha je velmi komfortní a snadná, pokrm šťavnatý a aromatický.

Snadné řešení zvláštních případů
Speciální situace vyžadují speciální parametry: se speciálními programy se Vám podaří také nevšední příprava pokrmů. Tak zvolíte například pro kynutí těsta nebo pro sušení ovoce pouze program – správná teplota a vhodné klima ohřevného prostoru jsou tímto již předem nastaveny.

Připravit to křehké a křupavé
Chutnými křupavými povrchy dodáte určitým potravinám ten správný říz: například hranolky nebo krokety se povedou nejlépe v suchém klimatu ohřevného prostoru. Toho se dosáhne cíleným snížením vlhkosti ohřevného prostoru. Funkci Crisp můžete libovolně přidat.

Mimořádné zcela snadno: různé speciální programy, jako například sušení ovoce, přináší vynikající výsledky.

Rychle ohřát šálek vody na čaj nebo přihřát jídlo: efektivní komfort za krátkou dobu přípravy.

Uvnitř šťavnaté, zvnějšku křupavé: začátek pečení masa probíhá s vysokou teplotou, pokračuje se s mikrovlnou.

Pečení a grilování: takto dosáhnete perfektní vůně grilovaného masa, ryb, zeleniny atd.

Ať už koláče nebo sváteční pečeně: ideální pro rychlé a šetrné pečení masa či pečiva až na dvou úrovních.

Rozmanité využití: pro grilování steaků, uzenin, špízů, rolek, opékání a mnoho dalšího.

V pohodě vykouzlit různé pokrmy: ať už chléb, koláče nebo drůbež – vše se připraví plně automaticky.

Jemně s mraženým jídlem: zmražené potraviny se šetrně rozmrazují studeným vzduchem a tím za ideálních podmínek.

Obzvláště energeticky úsporné: nejlépe se podaří šťavnaté pečeně nebo vynikající nákypy.

Perfektně nadýchané a lahodné: ideální pro rychlé a šetrné pečení masa či pečiva až na dvou úrovních.

Křupavá těsta, chutné oblohy: ať už pizza, quiche nebo ovocné koláče – zespodu křupavé, shora šťavnaté.

Jemné a šťavnaté: při nízkých teplotách se maso připravuje obzvláště rovnoměrně – a shora není vysušené.

Perfektní při univerzálním klasickém použití: skvěle se podaří všechny tradiční recepty na pečení masa či pečiva.

Rozmanité využití: pro grilování většího množství steaků, uzenin, špízů a mnoho dalšího.

Zvnějšku křupavé, uvnitř pěkně šťavnaté: ideální pro kuřecí maso, kachnu, kolena, rolády či jiné masové pokrmy.

Individuální příprava: pro pokrmy, které se musí připravovat ve vodní lázni nebo se musí dopékat zespodu dohněda.

Tak zůstane maso šťavnaté: začátek pečení masa probíhá s vysokou teplotou, pokračuje se zvolenou teplotou.

Expresní rychlost pro ty, co spěchají: tento program ocení především ti, kteří nemají dostatek času na vaření.

Pro 20 oblíbených pokrmů: jednoduše nastavte režim, teplotu a délku přípravy a můžete stále znovu připravovat.

Předem naprogramovat pokrmy až na 72 hodin: jedinečný program Sabat umožňuje také dlouhodobé plánování.

Vestavná pečicí trouba s mikrovlnou Ano
PureLine Ano
Barva přístroje Nerez CleanSteel
Quick & Gentle Ano
Rychloohřev Ano
Předehřátí Ano
Pokrmový teploměr Ano
Funkce udržování teploty Ano
Funkce Crisp Ano
Rozmrazování Ano
Automatické programy Ano
Specifické národní automatické programy Ano
Pečicí automatika Ano
Gril Ano
Horký vzduch plus Ano
Intenzivní pečení Ano
Pečení při nízkých teplotách Ano
Mikrovlna Ano
Mikrovlna s pečicí automatikou Ano
Mikrovlna s grilem Ano
Mikrovlna s horkým vzduchem plus Ano
Mikrovlna s grilováním s cirkulací Ano
Horní/spodní pečení Ano
Spodní pečení Ano
Grilování s cirkulací Ano
Speciální použití Ano
Displej M Touch
MotionReact: světlo se rozsvítí při přiblížení Ano
MotionReact: displej se rozsvítí při přiblížení Ano
MotionReact: potvrzení signálního tónu při přiblížení Ano
MotionReact: rozpoznání čela nábytku Ano
SoftClose Ano
Individuální volba jazyka Ano
MyMiele Ano
Show me how Ano
Funkce Popcorn Ano
Polyfonní signální tóny Ano
Ukazatel denního času Ano
Synchronizace času Ano
Ukazatel data Ano
Kuchyňský budík Ano
Programování začátku přípravy Ano
Programování konce přípravy Ano
Nastavení délky pečení Ano
Indikace aktuální teploty Ano
Ukazatel požadované teploty Ano
Akustická signalizace při dosažení požadované teploty Ano
Navrhovaná teplota Ano
Quick mikrovlna Ano
Vlastní programy 20
Program Sabat Ano
Individuální nastavení Ano
Využití zbytkového tepla Ano
Nerezová čelní stěna s povrchem CleanSteel Ano
Nerezový vnitřní prostor s lněnou strukturou Ano
Sklopné grilovací těleso Ano
Dvířka CleanGlass Ano
Miele@home Ano
MobileControl Ano
RemoteService Ano
Indikace SuperVision Ano
WiFiConn@ct Ano
Systém chlazení přístroje a vlažná čelní stěna Ano
Bezpečnostní vypínání Ano
Zablokování zprovoznění Ano
Zablokování tlačítek Ano
Objem ohřevného prostoru v l 43
Počet úrovní zasunutí 3
Osvětlení ohřevného prostoru 1x LED
Stupně výkonu mikrovlnné trouby ve W 80/150/300/450/600/850/1000
Šířka přístroje v mm 595
Výška přístroje v mm 456
Hloubka přístroje v mm 563
Hmotnost v kg 45,0
Celkový příkon v kW 3,2
Napětí ve V 220-240
Frekvence v Hz 50
Jištění v A 16
Počet fází 1
Připojovací kabel se zástrčkou Ano
Délka elektrického přívodního kabelu v m 2,0
Rošt na pečení s úpravou PerfectClean 1
Skleněná miska 2
Max. příkon3,2 kW
Šířka595 mm
Výška456 mm
Hloubka562 mm
DesignPureLine
Komfort při údržběPerfectClean
Lepší výsledek(Bezdrátový) pokrmový teploměr, Funkce Crisp, Horký vzduch plus
Komfort při obsluzeM Touch
Chytrá domácnostMiele@home

DOPRAVA ZDARMA MIELE H 7840 BM Nerez CleanSteel MIELE H 7840 BM Nerez CleanSteel Šířka: 595 mm

info v obchodě84990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE H 7440 BMX Grafitově šedá MIELE H 7440 BMX Grafitově šedá Šířka: 595 mm

info v obchodě62990,-

DOPRAVA ZDARMA MIELE H 7440 BM Nerez CleanSteel MIELE H 7440 BM Nerez CleanSteel Šířka: 595 mm

info v obchodě60990,-

strana: <1..456>

Elektro Voráček s.r.o. je autorizovaným prodejcem domácích spotřebičů značek Miele, Liebherr, Siemens, Bosch, Gorenje aj.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 12883

také o tyto stránky se stará web studio EDGERING | obrázky upravuje Obrik