Informace a objednávky

Po - Pá 9:00 - 17:00

  • +420 606 755 793
M

20 let Elektrovoráček s.r.o.

Zázemí kamenných prodejen

V současné době provozujeme dvě kamenné prodejny. Na našich kamenných prodejnách prodáváme pouze výrobky schválené pro prodej v ČR, zajištěné certifikátem oprávněného dovozce. Naše sklady jsou připraveny na expedici přibližně tisícovky výrobků.

Tým specialistů

Můžeme se pochlubit bohatými zkušenostmi a týmem specialistů, kteří jsou vždy připraveni na vaše dotazy. Můžete se tak spolehnout, že Vás budou vždy obsluhovat proškolení pracovníci s dlouholetou praxí ve svém oboru.

25 výdejních míst po ČR

Součástí našeho prodejního zázemí jsou rozsáhlé sklady. Výdejní místa po celé České republice v kombinaci s naší dopravou vytváří široký rádius pro pohodlné a rychlé převzetí vašeho nákupu. Na veliké množství výrobků poskytujeme vlastní montáž našimi odborníky.

Proč nakupovat u ElektroVoráček.cz?

Se spotřebiči, které prodáváme na našem obchodu máme více než 20-ti letou zkušenost.Velké množství značek a typů spotřebičů zdarma přivezeme, dáme přímo na místo a poskytneme prvotní informace.U vybraných značek umožňujeme zdarma svoz starých spotřebičů do sběrného dvora.Kolektiv ElektroVoráček.cz má příjemné vystupování, rád poradí se vším, co je potřeba ohledně spotřebičů a téměř vždy najde optimální řešení.

Showroom Elektro Voráček

Chelčického 19 / České Budějovice

Showroom ElektroCB Showroom ElektroCB Showroom ElektroCB

Elektro Voráček s.r.o. je autorizovaným prodejcem domácích spotřebičů značek Miele, Liebherr, Siemens, Bosch, Gorenje aj.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 12883

také o tyto stránky se stará web studio EDGERING | obrázky upravuje Obrik