M Miele On-line Brand store
Doprava zdarma

MIELE Miele Servis Certifikát

Záruka k dokoupení

7500,- Kč

Cena bez DPH 21%: 6198,35 Kč

  • DOPRAVA po ČR zdarma

Produkt je momentálně nedostupný.
Podrobnější informace Vám poskytne naše zákaznická linka Po - Pá: 9:00 - 17:00
tel: +420 606 755 792

Záruka k dokoupení MIELE Miele Servis Certifikát

Maximální bezpečnost s Miele Servis Certifikátem

Dlouhá životnost, optimální komfort použití a nejvyšší kvalita. Nákup výrobku značky Miele byla ta nejlepší volba. Přejete si maximální bezpečnost a spolehlivost svého nového spotřebiče? Úhradou jednorázového paušálního poplatku vám společnost Miele nabídne exkluzivní záruku na dobu až 10 let. Během dvouleté záruky za výrobek můžete získat od svého specializovaného prodejce nebo přímo od společnosti Miele servisní certifikát.

Podmínky pro využití Miele Servis Certifikátu

Na základě tohoto Certifikátu přebírá Miele, spol. s r.o. veškeré náklady na možné opravy po dobu 10 let od zakoupení přístroje.

10letá jistota s Miele

Vedle poskytnutí bezplatné opravy Vašeho přístroje získáváte i nárok na další exkluzivní servisní výkony jako např.:

  • možnost vrácení přístroje při nespokojenosti během jednoho měsíce po zakoupení přístroje
  • možnost využít poradenské služby prostřednictvím speciálního Call-centra Miele, spol. s r.o.
  • možnost rychlého zásahu servisního technika po obdržení Vaší objednávky na servisním dispečinku Miele, spol. s r.o. na zelené lince 800 MIELE1 (800 643 531)
  • možnost získat náhradní přístroj v případě delší doby trvání opravy.

Miele Servis Certifikát = Kompletní bezstarostný balíček

Miele Servis Certifikát znamená absolutní bezstarostnost i po uplynutí záruky od výrobce. Nabízíme Vám tak profesionální péči a kompetentní řešení problémů současně.

Bezplatné dodatečné výkony

Miele Servis Certifikát nabízí vedle poskytnutí opravy Vašeho přístroje po dobu 10 let od zakoupení přístroje Miele také další exkluzivní servisní výkony.

Rychlý zásah techniků

K domluvení termínu opravy stačí jen nahlášení adresy. Díky širokému pokrytí celé republiky našimi techniky se k Vám dostaví v co možná nejkratším termínu po nahlášení závady.

Excelentní servis

Známe naše přístroje nejlépe. U 90 % poruch opravíme přístroj ihned na místě.

Miele nepřebírá žádné náklady za opravy, při nichž byla závada přístroje způsobena zejména: * používáním k živnostenským nebo profesionálním účelům * nedodržením bezpečnostních ustanovení uvedených v návodu k obsluze * vlastním zaviněním v důsledku nesprávné obsluhy nebo v důsledku nevhodné péče * použitím přístroje způsobem, který je v rozporu s původním účelem * úmyslným poškozením nebo poškozením z nedbalosti, a to vlastníkem nebo třetí osobou * nesprávným umístěním přístroje či neodbornou (neautorizovanou) instalací * neodbornou opravou * vyšší mocí * rozbitím skla, vadnou žárovkou * vnějším poškozením, jako např. škrábanci či jinými povrchovými úpravami * použitím příslušenství nebo náhradních dílů, které nejsou originální od Miele * poškozením příslušenství

Miele Servis Certifikát nelze zakoupit na vysavače, FashionMaster a přístroje MasterCool.

Ceny Miele Servis Certifikátu

Miele Servis Certifikát si můžete zakoupit přimo u svého technika, na showroomech v Brně a v Praze nebo u svého prodejce, a to na jakýkoliv vestavný kuchyňský přístroj nebo na pračku, sušičku a myčku Miele. Hodnota Miele Servis Certifikátu činí 4.500 Kč včetně DPH ke každému přístroji a lze ho zakoupit v průběhu jednoho roku po zakoupení přístroje u autorizovaného prodejce na území České republiky.

Rádi vám poskytneme další informace. Registrační formulář zde ke stažení

Elektro Voráček s.r.o. je autorizovaným prodejcem domácích spotřebičů značek Miele, Liebherr, Siemens, Bosch, Gorenje aj.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 12883

také o tyto stránky se stará web studio EDGERING | obrázky upravuje Obrik